ESINDATUD KAUBAMÄRGID

Kütteseadmed

wolf logo

Soojuspumbad, gaasikatlad, õlikatlad, koostootmisjaamad (gaas / biogaas), päikesesküttekollektorid, ventilatsiooniseadmed, õhkkütte agregaadid (kalorifeerid), laeventilaatorid.

Disainradiaatorid (sh. terastoru ribiradiaatorid), dekoratiivradiaatorid, vannitoa radiaatorid, käterätikuivatid, elektriradiaatorid, radiaatorpingid, radiaatori ventiilid.

hm-heizkoerper logo

Plaatradiaatorid (universaalühendusega alt või küljelt / keskühendusega) elegantsete vertikaalsoontega. Tootevalikus on ka modernse esipaneeliga siledad ja horisontaalsoontega mudelid. Ventilaatoriga radiaatorid soojusefektiivsuse tõstmiseks.

xylem logo

Tsirkulatsioonipumbad (küte / jahutus / soe vesi), In-line pumbad (sh. sagedusmuunduriga), normpumbad, rõhutõstepumbad, tühjenduspumbad, reoveepumbad.

winterwarm logo

Gaasipuhurid ja spetsiaalselt kanalatele mõeldud sooja õhu puhurid (maagaas / vedelgaas).

xvent logo

Õhkkardinad, õhkkütteseadmed, ventilatsiooniseadmed.

sunline logo

Kiirguspaneelid (kütmiseks ja jahutamiseks – lakke riputatavad).

biral logo

Tsirkulatsioonipumbad (küte / jahutus / soe vesi).

metalfachtg logo

Graanulkatlad (pellet / süsi), tahkeküttekatlad (halu, sh puugaasi katlad).

poll logo

Roostevabad, happekindlad eelisoleeritud (topeltseinaga) ja üheseinalised moodulkorstnad.

minib logo

Põrandasisesed konvektorid (loomuliku konvektsiooniga või ventilaatoritega) kütmiseks ja/või jahutamiseks. Jahutuspaneelid (lakke paigaldatavad).

ibaiondo logo

Paisupaagid (küttele) ja hüdrofoorid (tarbeveele). Automaatne rõhu hoidmise süsteem (küttele ja jahutusele). Soojussalvestid (puhvermahutid).

ARI-armaturen logo

Liiniseadeventiilid, kaitseklapid, pöördklapid, kolmiksegistid, auruventiilid, rõhuregulaatorid, kondensaadieraldid, sulgventiilid, mudakogujad.

afriso logo

Õhueraldid, korkventiilid, maakütte kollektorid, hüdraulilised kollektorid, pumbagrupid, magnetfiltrid, soojussalvestid, tsooniventiilid, 3-tee ventiilid ja täiturmootorid.

vironline logo

Liiniseadeventiilid (staatilised ja dünaamilised ehk rõhust sõltumatud).

Tarbevee boilerid, soojuspumba boilerid, solar boilerid, laadimismahutid, soojussalvestid, kombimahutid ja lisad (elektriküttekehad jne).

zetkama logo

Mudakogujad, pöördklapid, tagasilöögiklapid.

wesa logo

Kuulkraanid (sh. mudafiltriga või anduritaskuga), tagasilöögiventiilid ja -klapid, mudakogujad, plommitavad liitmikud.

puteus logo

Radiaatori H-liitmik ja sulgliitmik, põrandakütte kollektori kuulkraanid, pumbaliitmikud (sh. kuulkraaniga), kuulkraan isoleeritud torule.

sotin logo

Keemia ja puhastusvahendid gaasi-, õli- ja tahkeküttekateldele ning põletitele. Külmumis- ja korrosioonikaitsevahendid. Katlakivi ja tahma eemaldusvahendid.

schüetz logo

Kuivehitusplaadid ja soojusjuhtmoodulid põrandaküttele. Õlimahutid (plastik- või teraskessooniga).

suku logo

Manomeetrid (sh. gaasile) ja termomeetrid.

winkler-technik logo

Paindetoed põrandaküttele, rosetid radiaatori H-liitmiku alla. Kvaliteetsed kinnitussüsteemid (plastist).

Tööstusseadmed

fagus grecon logo

Sädemeavastus ja -kustutussüsteemid (erinevatele valdkondadele). In-Line mõõteseadmed (paksusmõõtjad, ultraheliga tühimike avastajad, niiskusmõõtjad, pinna- või serva kvaliteedi kontrollid, pressi töö optimeerijad, laboriseadmed).

protecfire logo

Automaatsed tuleavastus ja -kustutussüsteemid (kaevandus-, tööstus-, põllumajandus-, mere-, militaar- ja elektrisõidukid, bussid, tuulegeneraatorid, tööstuslikud ning restorani köögid).

finestfog logo

Õhuniisutussüsteemid (kõrgsurve pump sagedusmuunduriga). Veetöötlusseadmed (veepehmendus, pöördosmoos, UV-steriliseerimine). Erinevatele valdkondadele nii tööstuses kui ärihoonetes.

chimarhellas logo

Tööstuslikud sideaine tehnoloogiad. Sobiva sideaine retsepti valemi arendus, sideaine tootmistehnoloogia lahedus, ligniini maksimaalne kasutamine liimi koostise retseptis.

aagaard systems logo

Aspiratsioonisüsteemid. Statsionaarsed ülerõhu filtrid (kuni 300 000 m3/h), silod (kuni 483 m3), puruventilaatorid, transportteod, kettkonveierid, väljatõmbe torustikud, põlemisgaaside filtrid, tolmuvaba veoauto laadimisjaamad.

Aspiratsioonisüsteemid. Statsionaarsed alarõhu filtrid (kuni 300 000 m3/h), silod, puruventilaatorid, väljatõmbetorustik puruärastuseks, transportteod.

AL-KO logo

Aspiratsioonisüsteemid. Mobiilsed filtrid (puidupuru, värvitolmu ja keevitussuitsu jaoks), mobiilsed imurid, keevitusseinad ja väljatõmbe liigendid, statsionaarsed alarõhufiltrid (kuni 140 000 m3/h), väljatõmbega lihvimislauad.

votecs logo

Jäätmekäitlusseadmed.
Puidupurustid (koluga või horisontaalsed), briketipressid.

q-system logo

Rullteed tõhusaks tootmislogistikaks ja ladustamiseks. Ajamita rullkonveierid tööstusele (Q70), transpordikärud rööbastel, tõstelauad rullkonveieri ülaosaga.

justsen logo

Täisautomaatsed biomassi katlamajad (märjale hakkele), etteande süsteemid silost, multitsüklonid, korstnad.

system kurri logo

Hakkepuidu katlamajad (kuivale hakkele), etteande süsteemid silost, multitsüklonid, korstnad.

lignomat logo

Puidu niiskuse mõõtmise instrumendid.